Game of Thrones Card Game (HBO ed.)
12+
45 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Game of Thrones Card Game (HBO ed.)

„Game of Thrones Card Game“ – tai kortų žaidimas dviems žaidėjams, kuris yra sukurtas pagal garsųjį TV serialą „Sostų karai“. Žaidėjai šiame žaidime kovos vienas prieš kitą Vesteros laukuose ir rengs įvairiausius sąmokslus prieš savo varžovą. Šis aršus mūšis vyksta dėl valdžios ir galimybės valdyti septynias karalystes. Čia rasite dvi kortų kalades po 50 kortų, kurios jums leis vadovauti Lanisterių ir Starkų šeimoms. Kiekvienoje kortų kaladėje rasite labiausiai įsimintinus herojus ir vietoves, įskaitant Edardą Starką, Robertą Baraetoną, Sersėją Lanister, Džoną „Snow“ ir kt.

Šiose įtemptose grumtynėse dėl valdžios, kiekvienas iš žaidėjų bandys pergudrauti savo varžovą mūšio lauke. Žaidimo tikslas – surinkti 15 valdžios žetonų. Žaidimo eigoje žaidėjai naudos sąmokslo kortas, kuriose atsispindės jūsų šeimos įvairios schemos. Šios kortos jums suteiks įvairių pranašumų. Žaisdami veikėjų, vietovių ir įvairiomis papildomomis (attachments) kortomis, žaidėjai  sieks kuo palankesnio sau rezultato. Žaidime yra trys svarbūs išbandymai:

  • Kariuomenės (Military) iššūkis: Šiuose išbandymuose vyksta kovos. Besiginantis žaidėjas turi išsirinkti ir nužudyti tam tikrą skaičių savo veikėjų.
  • Intrigų (Intrigue) iššūkis: Čia susidursite su paslaptingomis išdavystėmis. Besiginantis žaidėjas privalo atsitiktine tvarka išmesti tam tikrą skaičių kortų iš savo rankos.
  • Valdžios (Power) iššūkis: Šis išbandymas atspindi atvirus politinius sprendimus ir susitarimus. Besiginantis žaidėjas turi atiduoti tam tikrą skaičių valdžios žetonų savo priešininkui.

Tam tikri žaidimo veikėjai turi išskirtinių savybių. Šių savybių dėka, žaidimo išbandymai tampa daug įdomesni ir labiau nenuspėjami. Žaidėjai dažnai ieškos naujų būdų, kaip įveikti siūlomus žaidimo iššūkius ir kaip... nustebinti savo varžovą! Žinoma jūs dažnai nujausite savo priešininko sąmokslą, bet nežinosite kas jūsų dar laukia. Intrigos, paslaptys ir apgaulės yra „Game of Thrones Card Game“ pagrindas.

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Eric. M. Lang, Christian T. Petersen Produkto kodas FFGHBO01 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos