For Sale
8+
20 min.
3-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

For Sale

Statymų ir blefavimo pagalba nusipirk vertingiausią nekilnojamąjį turtą už mažiausią kainą, o tada jį parduok už nežmonišką kainą. Tapk turtingiausiu nekilnojamo turto magnatu ir laimėk žaidimą!

Žaidimo partija susideda iš dvejų fazių. Pirmoje faėje yra atverčiamos pastatų kortos. Prasideda statymai. Kiekvienas žaidėjas atlieka tam tikrą statymą už siūlomą vertingiausią kortą. Sekantis žaidėjas turi statyti didesnę pinigų sumą arba pasitraukti. Pasitraukimo atveju gausite žemiausios vertės kortą. Paskutinis atlikęs statymą gauna vertingiausią kortą. Fazė tęsiasi iki kol visos pastatų kortos yra parduodamos.

Po pirmosios pirkimo fazės seka antroji – pardavimo. Čia ir prasideda pats smagumas „For Sale“ stalo žaidime. Teks parduoti savo įsigytą turtą. Piniginės vertės kortos bus atverčiamos ant stalo, o jūs išsirinksite vieną iš savo pastatų kortų ir ją padėsite ant stalo užverstą. Tada visos žaidėjų kortos yra atverčiamos, ir pagal vertę yra parduodami. Aukščiausios vertės turtas yra parduodamas už aukščiausią kainą ir t.t. Žaidimas pasibaigia, kai nebėra ką parduoti.

Žaidimas yra skirtas 3-6 žmonių grupelei. Nors žaidimo trukmė tik apie 20 minučių, tačiau greičiausiai norėsis jums pakartoti žaidimą dar ne kartą. „For Sale“ stalo žaidimas yra laikomas vienu geriausiu visų laikų statymų-aukcionų žaidimu.

Leidimo info.
Leidėjas FRED Distribution Autorius Stefan Dorra Produkto kodas FRD101124 Išleidimo data 1997
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos