Flash Point: Fire Rescue (2nd Edition)
10+
45 min.
1-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Flash Point: Fire Rescue (2nd Edition)

Nelaimingas atsitikimas... Kažkas skambina pagalbos telefonu. Jūs atsiliepiate ir girdite žmogaus balsą, kuris paniškai šaukia “UGNIS!”. Po kelių akimirkų apsivelkate apsauginius kostiumus, griebiate reikiamą įrangą ir pasiruošiate nerti į liepsnojantį pragarą.

Komanda čia turės tik keletą sekundžių įvertinti situaciją ir imtis atitinkamų veiksmų plano. Teks pažiūrėti baimei į akis ir niekad nepasiduoti. Jūs esate narsūs kovotojai su ugnimi ir žmonių likimas jūsų rankose!

„Flash Point: Fire Rescue“ – jaudinantis nuotykis praleisti įdomiai laiką jums ir jūsų šeimai bei draugams. Žaidimo trukmė apie 45 minutės, skirtas 2-6 žaidėjams (solo versija taip pat galima). Žaidimo taisyklės nėra labai sudėtingos, todėl jas supras ir jaunesnio amžiaus vaikai.

„Flash Point: Fire Rescue“ – tai komandinis stalo žaidimas, kur kiekvienas žaidžia už tą pačią ugniagesių komandą, todėl čia laimite ar pralaimite visi. Kiekvienas ėjimas šiame žaidime yra įtemptas, nes reikia kovoti su ugnimi, gelbėti aukas ar tyrinėti aplinką. Žaidėjai gali panaudoti greitosios pagalbos automobilį.

Žaidimo lenta – dvipusė ir su pateiktais skirtingais pastatais. Žaidimas turi du taisyklių variantus. Šeimos taisyklių variantas yra lengvesnis ir skirtas žaisti su jaunesniais žaidėjais, o kitas variantas – patyrusių žaidėjų. Taip pat galima žaisti 3 skirtingais sudėtingumo lygiais.

Leidimo info.
Leidėjas Indie Boards and Cards Autorius Kevin Lanzing Produkto kodas IBCFPF2 Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos