Fantastiqa
8+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Fantastiqa

Sveiki atvykę į Fantastiqa, pasakiškų žvėrių ir fantastiškų nuotykių žemę. Jūs ir jūsų varžovai klajosite po tamsius miškus, rūke paskendusius kalnus, ledines dykvietes. Visa tai ir daugiau jūsų laukia šiame paslaptingame Fantastiqa pasaulyje.

Žaidėjai keliaudami po žaidimo lentą, sutiks keistus padarus ir vykdys užduotis. Kiekviena būtybė turi tam tikrus sugebėjimus ir pažeidžiamumą. Sumaniai veikiant, galite juos nuslopinti ir užverbuoti. Įveiktas padaras pereis į jūsų kortų kaladę o jo specialus sugebėjimas nuo šiol priklausys ir jums! Apjungiant kelių būtybių savybes galėsite įvykdyti užduotis. Tokiu būdu gausite pergalės taškų ir kitų papildomų apdovanojimų. Kiti padarai turi labai vertingų brangakmenių, kuriuos galite išleisti galingiems artefaktams ar mitinių žvėrių išsikvietimui. Žaidimą pradėsite su saujele paprastų buitinių daiktų, tačiau keliaujant jūs vis augsite ir stiprėsite. Žaidimo lenta yra keičiama, todėl kiekvieną kartą žaidžiant, patirsite vis naują nuotykį.

„Fantastiqa“ stalo žaidimą yra lengva išmokti, tačiau sunku įveikti. Puikiai tiks tiek šeimai, tiek „rimtiems“ žaidėjams. Papildomai galima rasti supaprastintas žaidimo taisykles, kurios yra skirtos pradedantiesiems.

Leidimo info.
Leidėjas FRED Distribution Autorius Alf Seegert Produkto kodas FRD101401 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos