Fairy Tale
10+
20 min.
2-5

Šeimos

Vakarėlių

Mechanika

Kortų draftingas

Kombinacijų traukimas

Komponentai
100

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Fairy Tale

Išmintingi antikiniai drakonai, maloniosios fėjos, baisūs vampyrai, narsūs riteriai! Visi reikiami ingridienatai stalo žaidimui „Fairy Tale“ yra čia. Ar galite juos panaudoti ir pasekti pasaką?

Žaidimas susideda iš 4 raundų. Kiekvieno raundo pradžioje gausite po 5 kortas ir iš jų išsirinksite vieną jums labiausiai tinkančią kortą. Likusias kortas pasiųsite kitam žaidėjui, o patys gausite naujas kortas iš kito žaidėjo. Šiame etape jūs rinksite geriausias kortas į savo rankas ir bandysite nustatyti savo varžovų statusą. Tokiu būdu išsidalinus ir išsirinkus 5 kortas, laukia naujas iššūkis – iš šių kortų sužaisite tik 3 kortomis šiame raunde. Kortose yra pavaizduoti pergalės taškai ir tam tikri veiksmai. Raundui prasidėjus, išsirinksite vieną iš savo kortų kuria norite sužaisti ir padėsite ją priešais save. Tada visi žaidėjai atverčia savo kortas ir atlieka kortų veiksmus. Laukia tikra akistata, kurioje bandysite sužaisti geriausiomis kortų kombinacijomis, kad gautumėte maksimaliai bonusų.

Norėdami pasiekti pergalę, turėsite priimti lemiamus sprendimus iš daugybės pasirinkimų: ar stengsitės priversti varžovą prarasti naudingas kortas, ar visą dėmesį sutelksite į savo paties situacijos gerinimą? Bandysite gauti didžiausius (ir rizikingiausius) bonusus, arba būsite laimingi ir tenkinsitės mažais (bet saugesniais) bonusais. Verta atkrepti dėmesį, kad žaidimo pabaigoje taškai bus skaičiuojami tik už atverstas kortas.

„Fairy Tale“ – labai greitas ir įtraukiantis kortų žaidimas. Žaidėjai, kurie sumaniausiai pasinaudos savo taktiniais sugebėjimais - pelnys pergalę žaidime. Vienas dalykas tikrai aiškus: vienos žaidimo partijos jums neužteks sužaisti, norėsis vis pakartoti!

Leidimo info.
Leidėjas What‘s Your Game? Autorius Satoshi Nakamura Produkto kodas WYG400014 Išleidimo data 2004
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos