Evolution (2nd Edition)
10+
50 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Evolution (2nd Edition)

Sunku tuo patikėti, bet mūsų Žemėje egzistuoja virš milijono skirtingų gyvūnų rūšių. Evoliucijos teorija padeda suvokti visą šią neįtikėtiną biologinę įvairovę. Čarlzas Darvinas suformulavo evoliucijos teoriją pagal natūralios atrankos principą. Per tūkstančius metų daug gyvūnų adaptavosi prie aplinkos, keitėsi ir tokiu būdu atsirado milžiniškas skaičius skirtingų rūšių.

Stalo žaidime „Evolution“ žaidėjai stengsis adaptuoti savo gyvūnų rūšis prie nuolat besikeičiančios ekosistemos. Žaidime bus jaučiamas maisto trūkumas. Negana to, jūsų dar laukia lūkuriuojantys plėšrūnai. Tokios savybės, kaip „stiprus kiautas“ ir „ragai“ jus apsaugos nuo mėsėdžių gyvūnų, o tuo tarpu „ilgas kaklas“ jums leis pasiekti sunkiai prieinamą maistą. Žaidime yra net 4 tūkstančiai būdų išvystyti savo gyvūnus. Kiekviena žaidimo partija – vis naujas ir skirtingas nuotykis!

„Evolution“ žaidimo taisyklės nėra sudėtingos, o pasirinkimų įvairovė – milžiniška. Didelius pasirinkimus nulemia sinergija tarp gyvūnų savybių ir skirtingų asmenybių. Galite pasirinkti būti mėsėdžiu ir kelti baimę kitiems žaidėjams, arba galite būti taikus ir stiprus. Skirtingas žaidimo stilius leidžia pasiekti pergalę įvairiausiais būdais.

Atnaujintame antrame žaidimo išleidime buvo atnaujinti piešiniai ir patobulintas tekstas kortose. Nuo šiol viskas dar gražiau ir labiau subalansuota.

Sėskite prie stalo su draugais ir išsiaiškinkite, kuriam geriausiai seksis adaptuotis prie besikeičiančios pasaulio aplinkos!

Leidimo info.
Leidėjas North Star Games Autorius Dominic Crapuchettes, Dmitry Knorre, Sergey Machin Produkto kodas NSG500 Išleidimo data 2014
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos