Euphrates & Tigris Card Game
12+
45 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

24.00 €

Euphrates & Tigris Card Game

Tarp Tigro ir Eufrato upių yra labai derlinga žemė. Nuo seno šias žemes valdė galingi lyderiai ir čia buvo sukurtos didelės karalystės. Kaimyninių karalysčių tarpusavio kova dėl šių žemių nieko nestebino ir tai buvo kasdienybė. Pasiruoškite ir jūs šioms kovoms, kitaip netapsite legenda.

„Euphrates & Tigris Card Game“ yra originalaus klasikinio stalo žaidimo „Tigris & Euphrates“ perkėlimas į „kortinę“ žaidimo versiją. Kaip kortų žaidimas, šis yra paprastesnis ir greičiau sužaidžiamas.

Kiekvienas iš žaidėjų turės po 4 skirtingus lyderius, kurie yra atsakingi už tam tikras sferas. Juodasis lyderis bus atsakingas už populiaciją, mėlynas – už žemdirbystę, žaliasis – už prekybą, na o raudonasis turės įtakos religijos sričiai. Visi žaidėjai turės po 8 kortas rankose. Kortose atsispindės viena iš keturių lyderio spalvų.

Žaidėjas per savo ėjimą galės atlikti du veiksmus. Galimi veiksmai yra: sužaisti civilizacijos arba katastrofos korta, padėti lyderį. Kortas dėsite prie karalystės kortų. Jei dėsite kortą prie karalystės su ten esančiu tos pačios spalvos jūsų lyderiu, galėsite papildomai padėti dar vieną tos pačios spalvos kortą. Žaidime taip pat bus konfliktų tarp karalysčių, kur kovos baigtį nulems didesnis vieno iš žaidėjo turimų kortų skaičius. Lyderio žetonus dėsite ant sužaistų kortų. Jei padėsite lyderį į karalystę (kortų eilė), kuriame jau yra varžovo tos pačios spalvos lyderis, įvyks vidinis konfliktas. Vidinius konfliktus laimės tas žaidėjas, kuris turės daugiau raudonų kortų. Vieną kartą žaidime taip pat galima panaudoti katastrofos kortą, kuri leidžia panaikinti vieną bet kokią kortą žaidime (be lyderio ant jos).

Žaidime „Euphrates & Tigris Card Game“ strategija paprasta – stengtis aplinkui sukurti kuo didesnę savo karalystę ir tuo pačiu stengtis panaikinti varžovų karalystes. Žaidimą laimės tas žaidėjas, kuris sėkmingiausiai išvystys visas keturias skirtingas dinastijos arenas.

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Reiner Knizia Produkto kodas RGG278 Išleidimo data 2005
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos