Escape: The Curse of the Temple
8+
10 min.
1-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

40.00 €

Escape: The Curse of the Temple

„Escape: The Curse of the Temple“ yra komandinis realaus laiko stalo žaidimas. Čia nėra jokio eiliškumo, jokių raundų. Specialiame CD įrašytas garso takelis sustiprins atmosferą ir pagyvins Jūsų nuotykius. Kiekvienas žaidėjas turi po penkis kauliukus, kuriuos ridena dažnai ir greitai, kiek tik leidžia aplinkybės.

Žaidėjai turi tik 10 minučių, kad spėti pabėgti iš prakeiktos šventyklos. Dykinėjimams laiko nėra, galite pražūti arba likti įkalinti šventovės griūvėsiuose! Ieškant išėjimo iš šventyklos, žaidėjai atranda naujus kambarius. Norint įžengti ir ištyrinėti kambarius, reikia tinkamo nuotykių ieškotojo, rakto ir deglo simbolių derinio. Kambariuose taip pat galima rasti magiškus brangakmenius, kuriuos galima aktyvuoti išridenant savo kauliukus. Šios magiškos brangenybės gali panaikinti prakeiksmus, kurie blokuoja išėjimą iš šventyklos. Kuo greičiau rasite išėjimą ir kuo daugiau magiškų brangakmenių aktyvuosite, tuo bus lengvesnis pabėgimas iš šios prakeiktos vietos.

Būkite budrūs, žaidimo metu kelis kartus išgirsite garsinį signalą – gongą. Nuskambėjus gongui, kiekvienas turi skubėti grįžti į pradinį kambarį, nes tik šis kambarys yra vienintelė saugi vieta. Nespėjus sugrįžti – prarasite vieną iš savo žaidimo kauliukų. Kitas svarbus žaidimo momentas yra tas, kad jei bent vienas iš jūsų žaidėjų nespės pabėgti iš šventyklos, žaidimą pralaimėsite visi!

Žaidimo pakuotėje taip pat rasite du modulius: „Curses“ ir „Treasures“. Šie žaidimo papildymai gali būti naudojami kartu arba atskirai. Lobių kortelės padeda, tuo tarpu prakeiksmai pabėgimą paverčia sudėtinga užduotimi. „Curses“ kortelių dėka, galite būti prakeikti, kad nebegalėsite kalbėtis su komandos nariais, bus uždrausta įžengti į kambarį ar prarasite kauliuką. „Treasures“ kortelės leis jums atrasti slaptus praėjimus tarp kambarių, savo žaidėją teleportuoti į vieną iš kambarių ar gauti papildomai brangakmenį.

Leidimo info.
Leidėjas Queen Games Autorius Kristian Amundse Produkto kodas QUE60901 Išleidimo data 2012
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos