Eminent Domain
10+
45 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

38.00 €

Eminent Domain

Tyrinėkite galaktiką ir išplėskite savo imperiją! Ar jūs kolonizuosite kaimynines planetas, ar jas užvaldysite panaudodami jėgą? Gaminkite resursus prekybai ar naujų technologijų išradimams. Sukurkite geriausią imperiją ir laimėkite žaidimą!

„Eminent Domain“ – tai kortų žaidimas mokslinės fantastikos tematika, skirtas 2-4 žaidėjams. Visi žaidėjai pradeda žaidimą su vienodo tipo kortomis. Žaidimo eigoje gausite naujų kortų arba pašalinsite turimas ir stengsitės susikurti kuo efektyvesnę savo kortų kaladę.

Žaidimo eiliškumas labai paprastas. Pirmiausia galima sužaisti korta iš rankos atliekant kažkokį veiksmą. Veiksmai gali būti įvairūs: traukti dvi kortas, išmesti dvi kortas, kolonizuoti ar užkariauti planetą, pagaminti ar parduoti resursus ir t.t. Technologijų kortos suteikia daugiau pasirinkimo galimybių. Politikų kortos gali būti panaudotos, kaip veiksmas, po kurio korta yra išmetama ir į ranką paimama nauja korta.

Kiekvieno ėjimo metu reikia išsirinkti rolę, kurią norėsite atlikti. Vykdant rolę, galima padidinti jos efektyvumą sužaidžiant kortomis iš rankų, kurios dera su pasirinkta role. Pavyzdžiui, kuo daugiau tyrinėsite (research), tuo jums geriau seksis tyrinėjimuose (nes turėsite daugiau tyrinėjimo kortų rankose).

Žaidimas tęsiasi iki kol baigiasi įtakos taškai arba viena (dvi) kortų krūvelės. Apskaičiuokite galutinį rezultatą sudėdami savo įtakos žetonus, technologijų ir planetų kortas. Žaidėjas, kurio imperija turi daugiausiai įtakos taškų laimi žaidimą ir valdo galaktiką!

Leidimo info.
Leidėjas Tasty Minstrel Games Autorius Seth Jaffee Produkto kodas TTT1005 Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos