Elysium
14+
60 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Elysium

Mitinė Graikija. Jūs – išsišokėlis pusdievis, kuris siekiate palankumo iš Olimpiečių ir norite pats tapti legenda. Pasirinkite herojus bei galingus artefaktus. Paprašykite dievų, kad suteiktų jums galios. Leiskite savo sąjungininkus į Eliziejų – narsiųjų ir didingųjų namus. Ir kai istorija jau bus parašyta, tik vienas pusdievis bus pasirinktas ir stos į Dzeuso pusę.

„Elysium“ – tai stalo žaidimas apie komplektų rinkimą ir įvairias kortų kombinacijas. Žaidime iš viso yra 168 kortos. Šiose kortose yra pavaizduoti herojai, daiktai, galios ir dievai. Kiekviena korta yra susijusi su vienu iš aštuonių dievų. Šis ryšys yra paženklintas specialiu simboliu ir spalva. Kortos taip pat turi savo lygį (nuo 1 iki 3) bei aktyvavimo padėtį (vieną arba du spalvotus apskritimus). Visos kortos turi aktyvavimo simbolį, kuris parodo kokiu momentu galima panaudoti kortų galias. Daug skirtingų galių jums leis sukurti įvairias kortų kombinacijas, kurių dėka gausite auksinių pinigų ar pergalės taškų.

Kiekvienos žaidimo epochos metu (čia jų yra penkios) žaidėjai gaus po 3 kortas ir tikslą. Tikslas nulems žaidimo fazių eiliškumą, aprūpins pinigais ir pergalės taškais. Taip pat bus leidžiama atlikti tam tikrą skaičių persikėlimų į Eliziejų. Tikslo pasirinkimas kiekvienos epochos metu yra labai svarbus momentas. Negavus tikslo visas likusias fazes atliksite paskutinis, gausite tik vieną pinigą bei galėsite atlikti tik vieną persikėlimą.

Kortų perkėlimas į Eliziejų jums leis parašyti savo paties Legendą, kurią reprezentuos kortų seka iš tos pačios arba skirtingų šeimų. Kuo bus įsimintinėsnės Legendos, tuo galite tikėtis didesnės malonės iš dievų. Tačiau kortoms išėjus į Eliziejų neteksite galių ir turėsite peržiūrėti savo turimų kortų derinius.

„Elysium“ – balanso ir pasirinkimų žaidimas su paparastais veiksmais, tačiau su nuolatine dilema ką pasirinkti bei kokią strategiją naudoti.

Tapkite pusdieviu ir pasiruoškite užkopti į Olimpo kalno viršūnę!

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Matthew Dunstan, Brett J. Gilbert Produkto kodas ASMSCEL01US Išleidimo data 2015
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos