Elder Sign: Unseen Forces
13+
90 min.
1-8
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

27.00 €

Elder Sign: Unseen Forces

„Unseen Forces“ yra pirmasis stalo žaidimo „Elder Sign“ papildymas. Paslaptingos jėgos pasiekė jūsų herojus. „Master Mythos“ kortose rasite naujus gąsdinančius iššūkius patyrusiems žaidimo mėgėjams, o „Entrance“ tipo kortose žaidėjai turės galimybę aplankyti naujas lokacijas. Nauji žaidimo kauliukai, tyrėjai, monstrai ir nuotykiai laukia jūsų „Unseen Forces“ papildyme.

Palaiminimai ir prakeiksmai darys didelę įtaką žaidime, o visa tai atsispindės baltama ir juodame kauliukuose. Palaimintas tyrinėtojas gauna palaiminimo kortą ir prideda baltą žaidimo kauliuką prie savo bendro kauliukų rinkinio. Nuo šiol žaidėjas turės papildomą ikoną, kuri leis įvykdyti užduotis. Jei būsite prakeikti, gausite prakeiksmo kortą ir juodą žaidimo kauliuką. Jei išridensite vienodus simbolius įprastuose kauliukuose ir juodame kauliuke – privalėsite pašalinti šiuos kauliukus.

Žaidimo muziejus buvo rekonstruotas. „Unseen Forces“ papildyme yra pristatomos 4 naujos vietovių kortos: bažnytėlė, suvenyrų parduotuvė, pirmos pagalbos stotis ir praradimų bei atradimų vieta. Šios lokacijos leis tyrinėtojams atlikti ėjimus įvairesniais būdais, nes kiekviena lokacija pasižymi savo išskirtinėmis savybėmis.

„Master Mythos“ kortos žaidimą paverčia dar sunkiau įveikiamą. Šios kortos turi raudoną foną ir dar didesnius žalos efektus. Ir visa tai nukreipta prieš jus – tyrinėtojus! Deja ne vien tik šios kortos jus gąsdins. Nuotykių (Adventure) kortos taip pat turi daug siaubingų dalykų jūsų veikėjams.

„Unseen Forces“ žaidimo papildyme jūsų laukia dar daugiau iššūkių. Nauji veikėjai jau pasiruošę gintis nuo pagrindinio žaidimo blogio ir jo siaubingų pakalikų. Apsaugoti pasaulį nuo neapsakomo siaubo bus dar sunkiau!

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Richard Launius, Kevin Wilson Produkto kodas FFGSL15 Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos