Eclipse
14+
120 min.
2-6
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Eclipse

Stalo žaidimas „Eclipse“ jums leis valdyti milžinišką tarpžvaigždinę civilizaciją. Čia jūs galėsite tyrinėti žvaigždžių sistemas, išrasti naujas technologijas ir statyti erdvėlaivius. Šiame žaidime yra keletas skirtingų kelių į pergalę, todėl teks gerai suplanuoti ir paruošti tinkamą strategiją. Svarbiausia bus atsižvelgti į savo stipriąsias ir silpnąsias savybes. Žinoma, nereiks pamiršti ir kitų civilizacijų bei jų pastangų taip pat laimėti žaidimą!

Žaidimo raundas susideda iš 4 etapų: veiksmo, kovos, išlaikymo ir „atsinaujinimo“.

Veiksmo (Action) atlikimo fazėje kiekvienas žaidėjas gali atlikti tam tikrą veiksmą: tyrinėti galaktiką, padidinti savo įtaką, atlikti mokslinius tyrinėjimus, modifikuoti savo erdvėlaivius, pasistatyti statinius ar erdvėlaivius, judėti su laivais. Norėdami atlikti veiksmą, turėsite nuimti diską iš įtakos zonos, ko pasekoje jums padidės išlaikymo kaina. Žaidimo eigoje jūsų civilizacijos išlaikymas gali labai išaugti, kad nieko kito neliks, kaip tik praleisti savo ėjimą.

Kovų (Combat) fazėje vyksta mūšiai. Kiekvienas laivas yra aktyvuojamas pagal jų pirmenybinę tvarką. Erdvėlaivis, kuris turi aukščiausią iniciatyvą, atlieka ėjimą pirmas. Ridensite žaidimo kauliukus už visus vienos rūšies laivus. Kokius ir kiek kauliukų ridensite, priklausys nuo laivų skaičiaus ir jų turimų ginklų.

Išlaikymo (Upkeep) fazėje gausite visas savo įplaukas ir turėsite susimokėti už savo civilizacijos išlaikymą. Šios fazės metu reikės palyginti savo teigiamas pinigines įplaukas su šio ėjimo įtakos kaina.

„Atsinaujinimo“ (Cleanup) fazėje ištrauksite naują technologijų plytelę, sudėsite visus įtakos diskus ir kubelius į jiems priklausiančias vietas. Pasiruošite naujam žaidimo raundui.

Kiekvieno raundo metu plėsite savo civilizaciją, tyrinėsite ir kolonizuosite naujas vietoves, išrasite technologijas ir statysite erdvėlaivius kariavimui. Žaidimas pasibaigia po 9 raundų. Žaidėjas, turintis daugiausiai pergalės taškų - laimi žaidimą! Pergalės taškus gausite už mūšius ir aljansus, už kontroliuojamas planetas, atradimų plyteles, monolitų statymą bei technologijas. Išdaviko korta iš jūsų atims pergalės taškus!

Nors galaktikoje ilgus metus vyravo taika, deja šie laikai jau praėjo. Didingų civilizacijų šešėliai baigia užtemdyti galaktiką. Pasiruoškite vesti savo žmones į pergalę!

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Touko Tahkokallio Produkto kodas ASMECLI01US Išleidimo data 2011
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos