Dungeons & Dragons: Temple of Elemental Evil
14+
60 min.
1-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Dungeons & Dragons: Temple of Elemental Evil

Piktos jėgos jau visai netoli Sumber‘io kalnų, į šiaurę nuo Waterdeep‘o. Keturi kultai susivienyjo, kad įgautų dar daugiau galių. Prie kultistų jungėsi pikti monstrai ir lengvatikiai jų garbintojai. Oro, Žemės, Ugnies ir Vandens jėgos pradėjo griauti visas aplink esančias teritorijas. Metas stoti į kovą prieš visą šį blogį!

Stalo žaidime „Dungeons & Dragons: Temple of Elemental Evil“ žaisite už narsius herojus, tikrus nuotykių ieškotojus. Su nepaprastais sugebėjimais, burtažodžiais ir magiškais ginklais tyrinėsite Sword Coast požemius. Čia jums kelią pastos pikti monstrai, tačiau juos įveikę įgausite daug naudingos patirties. Pakeliui atrasite lobių. Ar pasiruošę nuotykiui?

„Temple of Elemental Evil“ stalo žaidime rasite įvairių scenarijų su įdomiomis užduotimis. Žaidimas yra komandinis ir skirtas žaisti 1-5 žaidėjams. Visos žaidimo dalys gali būti sujungtos su kitais D&D serijos žaidimais, tokiais kaip The Legend of Drizzt ar Castle Ravenloft.

Kiekvienas žaidėjas pasirinks vieną iš herojų. Jų čia yra penki: karys, burtininkas elfas, klajūnas, neūžauga dvasininkas ir sukčius halfingas. Herojų ėjimo metu, kiekvienas iš žaidėjų galės eiti gilyn į požemį (atverčiant naujas požemių plyteles), judėti po jau ištyrinėtas požemių labirinto vietas, arba kovoti prieš monstrus. Atvertus naują požemių plytelę - įvyksta tam tikras atsitiktinis įvykis ir atsiranda nauji monstrai. Nukauti priešai jums pelnys patirties taškų ir naudingų daiktų. Patirties taškus galėsite panaudoti įgūdžių patobulinimui. Žaidėjai turės dirbti išvien, kad išliktų gyvi, nukautų monstrus ir įvykdytų pagrindinę savo siužeto užduotį.

Leidimo info.
Leidėjas Wizards of the Coast Autorius Peter Lee, Ben Petrisor Produkto kodas WZK71818 Išleidimo data 2015
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos