Dungeon Twister: The Card Game
14+
30 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
128

Kortos

1

Taisyklės EN kalba

23.00 €

Dungeon Twister: The Card Game

Pabundate menkai apšviestame kambaryje, nesuprantate kur jūs esate ir kas jus čia atvedė. Greitai pasitikrinate savo paladino šarvus ir kardą. Pasirodo, jus čia įkalino archimagas savo maniakiškame požemių labirinte. Kitame kambaryje pastebite virvę ir raktus... bet pajudėjus link jų – kambarys apsisuka, o daiktai dingsta. Pabėgti ir išgyventi bus nelengva!

Žaidime valdysite grupelę nuotykių ieškotojų, kurie bus įkalinti archimago požemyje. Žaidėjai stengsis išvengti pavojų požemio labirintuose. Panaudodami savo veiksmų taškus galėsite pajudinti, pasukti kambarius, paimti daiktus ir kovoti prieš savo priešininkus. Pergalę žaidime pasieksite išlikdami gyvi ir pabėgdami iš požemio pirmieji.

„Dungeon Twister: The Card Game“ – tai dviems žaidėjams skirtas kortų žaidimas, sukurtas pagal originalųjį stalo žaidimą „Dungeon Twister“. Kaip ir originaliajame žaidime, taip ir šiame, susikursite savo veikėjų komandą ir jiems prieinamus daiktus, keliausite per pavojingą požemių labirintą. Pagrindinis tikslas žaidime – pabėgti iš labirinto, pakeliui pašalinant / išvengiant varžovų.

Prieš žaidimo pradžią, išsirinksite scenarijaus kortą, kurios dėka susikursite savo žaidimo areną: kambarių, veikėjų ir daiktų skaičių. Su šiomis scenarijaus kortomis, žaidėjai gali palaipsniui mokintis žaisti šį žaidimą, pradedant nuo lengviausio (2x2 kambariai, 2 veikėjai ir 2 daiktai) ir pereinant prie sudėtingesnių scenarijų.

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Christophe Boelinger Produkto kodas ASMDTCG01EN Išleidimo data 2013
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos