Dragonheart
13+
20 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Dragonheart

Karalystė tapo nesaugi. Piktasis burtininkas užmigdė didelį drakoną. Išlaisvinkite jį, jei jūs esate jo pasekėjai. Na o jei esate blogojo burtininko numylėtinis, padarykite taip, kad šis padaras miegotų amžinai.

„Dragonheart“ – tai kortų žaidimas su narsiais herojais ir galingomis būtybėmis. Šiame fantastiniame pasaulyje sutiksite drakonus, riterius, trolius, princeses ir kitus veikėjus.

Žaidimas lengvai išmokstamas ir sužaidžiamas per trumpą laiką. Pradžioje žaidėjai išsitraukia penkias kortas iš savo kaladės. Kiekvienos kortos piešinys atitinka konkrečią vietą ant lentos, kur ją galima padėti. Kortos turi savo vertę, nuo 1 iki 4. Savo ėjimo metu galite dėti vienos ir tos pačios rūšies kiek norite kortų. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad kai kurios žaidimo lentos vietos turi kortų limitą. Vienur galėsite padėti keturias, tris ar tik dvi kortas. Padėjus paskutiniąją kortą, aktyvuojate konkrečios vietos savybę ir pasiimate apdovanojimą.

Stengsitės rinkti geriausias kortų kombinacijas, kad galėtumėte valdyti geriausias žaidimo lentos vietas. Dažnai teks dvejoti, ar dėti kokią kortą, kuri bus naudinga kitame ėjime, ar suklysite ir jos nauda pasinaudos priešininkas.

Žaidimas „Dragonheart“ privers jus ir jūsų varžovą gudrauti, stengiantis surinkti kuo daugiau kortų. Laimės žaidėjas, surinkęs daugiausiai taškų kortomis. Ar būsite tas, kuris prikels didįjį drakoną?

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Rudiger Dorn Produkto kodas FFGVA73 Išleidimo data 2010
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos