Dominion: Empires
14+
30 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

48.00 €

Dominion: Empires

Pasaulis didelis, o jūsų karalystė milžiniška. Iš tikrųjų tai jau net nebe karalystė, o visa imperija. O jūs jos imperatorius!

Būti imperatoriumi nėra lengva užduotis. Diena prasideda anksti ryte uždegant šventą ugnį. Po to vyksta įvairūs susitikimai su rūmų komisija. Kartais jūsų karių armija bus tokia didelė, kad net nebežinosite kur ją dėti. Gali atsirasti tyčinio nužudymo grėsmė. Turėsite savo asmeninį maisto degustatorių, kuris pirmas paragaus maisto, kad sužinotumėte ar šis nėra užnuodytas. Net gi turėsite „durklo testuotoją“, kuris pasiaukos dėl jūsų ir bus nudurtas slapto pasikėsinimo atveju. Nors pavojų ir daug, tačiau imperatoriaus darbas yra šaunus ir jūs jo į nieką kitą nekeistumėte. Ypač tada kai visas pasaulis jums po kojomis.

„Dominion: Empires“ yra dešimtasis papildymas „Dominion“ žaidimų serijoje. Tai nėra atskiras žaidimas. „Dominion: Empires“ reikia žaisti kartu su originaliuoju „Dominion“ arba pirmuoju „Dominion: Intrigue“ (2009 m.) išleidimu. Šiame papildyme rasite 300 kortų bei 96 metalinius žetonus. Čia bus tokių kortų, kurias galima nusipirkti iškart, o susimokėti vėliau. Taip pat bus tokių kortų krūvelių, kurias sudarys dvi skirtingos kortų rūšys. „Dominion: Empires“ atsiranda papildomos „Landmarks“ tipo kortos, kurių kiekviena turi atskirą papildomą skaičiavimų efektą. Iš ankstesnių serijos žaidimų sugrįžta pergalės taškų žetonai ir įvykiai (Events).

Leidimo info.
Leidėjas Rio Grande Games Autorius Donald X. Vaccarino Produkto kodas RGG530 Išleidimo data 2016
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos