Deus
14+
90 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Deus

Būdamas viena iš senovės civilizacijų lyderių atraskite naujas žemes ir išplėskite savo Imperijos ribas. Naujuose miestuose statykite pastatus, panaudokite gamtinius išteklius ir sukurkite efektyvų prekybos kelią. Užimkite kaimyninius barbarų kaimus arba padidinkite savo mokslines žinias. Taip pat nepamirškite palaikyti gerus santykius ir su Dievais! Atiduokite jiems duoklę pastatydami legendines šventyklas.

„Deus“ – tai mitologinės temos stalo žaidimas. Visi žaidėjai pradės žaidimą turėdami rankose po 5 pastatų kortas. Savo ėjimo metu turėsite apsispręsti, kurį atliksite veiksmą: statysite pastatą ar teiksite pasiūlymą Dievui.

Pastato įrengimas susideda iš pastato kortos sužaidimo ir atititnkamos medinės figūrėlės padėjimo ant žaidimo lentos. Žaidimo kortos yra šešių skirtingų spalvų: raudonos yra karinės, žalios skirtos resursų gamybai, mėlynos – prekybai, rudos taškų skaičiavimui, violetinės – šventyklos, o geltonose kortose gali būti įvairūs efektai. Vienodos spalvos pastatų kortas dėsite į stulpelius. Pradedant nuo žemiausios kortos ir kylant į viršų, pelnysite įvairius bonusus. Pastatų galios gali būti įvairios: pergalės taškų, resursų, pinigų gavimas, mokslinių išradimų patobulinimas ar kaimynų atakavimas. Taip pat galėsite sukurti šventyklą, kuri jums pelnys pergalės taškų žaidimo pabaigoje.

Žaidimas pasibaigia kai yra užpuolami visi barbarų kaimai arba yra pastatomos visos šventyklos. Žaidėjas surinkęs daugiausiai pergalės taškų (VP) laimi žaidimą.

Leidimo info.
Leidėjas Pearl Games Autorius Sebastien Dujardin Produkto kodas PGDEU01EN Išleidimo data 2014
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos