Dead of Winter: A Crossroads Game
13+
100 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Dead of Winter: A Crossroads Game

„Plaid Hat Games“ pristato naują stalo žaidimų formatą „Crossroads“. Valdykite nedidelę grupelę žmonių, dirbkite kartu ir išlikite gyvi. Jūsų laukia iššūkiai ir krizės, tiek iš išorės, tiek ir iš jūsų komandos.

„Dead of Winter: A Crossroads Game“ tai yra pirmasis žaidimas serijoje. Žaidėjai dirbs kartu mažoje žmonių kolonijoje. Žaidimo pasaulyje didžioji dalis žmonijos išmirė arba tapo liguista ir virto zombiais. Kiekvienas žaidėjas žaidime lydės tam tikrą skirtingų charakterių žmonių grupelę.

„Dead of Winter“ – tai komandinis, psichologinis ir išlikimo stalo žaidimas. Tai reiškia, kad žaidėjai sieks bendrų tikslų pergalei pasiekti. Tačiau kiekvienas žaidėjas turės ir slaptų tikslų. Slaptos žaidėjų rolės dažniausiai kenks visai žmonių kolonijai, pavojingos mintys gali pagrindinį žaidimo tikslą nuvesti iki pražūties. Tam tikros žaidimo partijos gali baigtis visų žaidėjų pergalėmis, kitos – atskirų žaidėjų laimėjimais ir pralaimėjimais. Gali atsitikti ir taip, kad visi žaidėjai pralaimės. Dirbkite kartu, kad pasiektumėte bendrus tikslus ir neišsiduokite dėl savo asmeninių planų!

Žaidimo veiksmas vyksta apokalipsiniame pasaulyje, kuriame vyrauja šalta ir nemaloni žiema. Išlikę gyvi susiduria su psichologinėmis problemomis, tačiau vis vien turi atrasti būdų kaip išlikti komanda, įveikti baimes, išspręsti susidariusias krizes, rasti maisto ir pakelti kolonijos moralę.

„Dead of Winter“ stalo žaidime žaidėjai priims greitus, sudėtingus ir skirtingus sprendimus. Dažniausiai tai bus tokie sprendimai, kurie bus „aukso viduriukas“ tarp bendrų kolonijos tikslų ir savo slaptų asmeninių užduočių.

Leidimo info.
Leidėjas Plaid Hat Games Autorius Isaac Vega, Jonathan Gilmour Produkto kodas PHGDOW001 Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos