Cyclades
13+
90 min.
2-5
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Cyclades

Pasiruoškite keliauti į Kikladų salyną ir nusikelti į auksinį senovės Graikijos amžių. Su Olimpo Dievų palaiminimu ir mitologinių būtybių palaikymu: surink kariuomenę, statyk laivus, tvirtovę, metropoliteną. Jūsų pastangos savo žmonėms atnešti šlovę ir klestėjimą, puikuosis legendose!

„Cyclades“ žaidimas susideda iš keletos ciklų, kurių metu žaidėjai gali gauti piniginių įplaukų ar teikti pasiūlymus Dievams. Priklausomai nuo to iš kokio Dievo sulauksite malonės, galėsite atlikti specifinius veiksmus. Taip pat kiekvieno ciklo metu po salas klajos mitinės būtybės, kurių rato pradžioje turi būti iki trijų.

Pergalei pasiekti, turite gerbti kiekvieną iš dievų ir negalite aukoti tik vienam. Žaidėjas atlikęs didžiausią statymą, gali atlikti leidžiamus Dievo veiksmus. Tačiau šiuos veiksmus gali atlikti tik vienas žaidėjas, kiti žaidėjai turi aukoti kitiems dievams. Kiekvienas iš Dievų suteiks skirtingų galių:

  • Karo Dievas Ares leis samdyti kariuomenę ir statyti tvirtoves.
  • Poseidonas aprūpins jus laivais ir uostais.
  • Dzeuso pasekėjai galės samdyti dvasininkus ir leis statyti šventyklas.
  • Išminties Deivė Atėnė leis paruošti filosofus ir turėti universitetų.
  • Dievas Apolonas suteiks papildomų auksinių.

Pagrindinis žaidimo tikslas ir kelias į pergalę – valdyti dvi sostines ciklo pabaigoje. Kontroliuoti metropolijas galėsite keliais skirtingais būdais, todėl čia nebus vieno ir to paties kelio pergalei užtikrinti.

Leidimo info.
Leidėjas Asmodee Autorius Bruno Cathala, Ludovic Maublanc Produkto kodas ASMCYC01 Išleidimo data 2009
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos