COUP
13+
15 min.
2-6

Vakarėlių

Mechanika

Spėjimas

Blefas

Charakteriai

Atmintis

Carakterių galios

Komponentai
15

Charakterių/frakcijų kortos

6

Aprašymų kortelės

50

Monetos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

COUP

Netolima ateitis. Valdžia trokšta visiškos kontrolės ekonomikoje, visur klesti korupcija, silpna teismų sistema. Jūs – vienas iš valdžios tarnautojų, sėkmingai bandantis manipuliuoti, blefuoti ir papirkinėti. Pagrindinis tikslas – palaužti savo konkurentus ir juos sunaikinti. Šiame maištingame laikotarpyje išliks tik vienas...

Kortų žaidime „Coup“ jūs stengsitės išlikti paskutiniais žaidėjais turinčiais įtakos. Užverstos veikėjų kortos simbolizuos jūsų turimą įtaką. Visi žaidėjai pradės žaidimą su dvejomis monetomis ir dvejais veikėjais. Iš viso žaidime yra penki skirtingi veikėjai: kunigaikštis, grafienė, kapitonas, ambasadorius, žudikė. Kiekvienas jų turi tam tikrą veiksmą. Pavyzdžiui, kapitonas gali paimti dvi monetas iš pasirinkto žaidėjo arba apsaugoti save nuo tokios vagystės. Žaidėjas galės atlikti vieną iš herojų veiksmų, nepriklausomai nuo to, ar jis pats turi tokį veikėją savo rankose ar ne. Taip pat galima atlikti ir kitus tris veiksmus: paimti vieną monetą, dvi monetas, arba panaudoti septynias monetas ir mesti iššūkį pasirinktam žaidėjui, kad šis prarastų įtaką.

Kai atliksite vieną iš pasirinktų veiksmų, jis visada bus sėkmingas, išskyrus tą atvejį jei jūs būsite pakviesti pasitikrinti. Jei blefavote ir neturėjote reikiamo herojaus, teks atversti vieną iš savo veikėjų ir tokiu būdu prarasti įtaką. Atverstas veikėjas yra neaktyvus. Kai tenka atversti ir antrąjį savo veikėją – iškrentate iš žaidimo. Jūsų sėkmės atveju varžovas praranda vieną iš savo veikėjų, o jūs savo atskleistą veikėją įmaišote į kortų kaladę ir išsitraukiate naują.

„Coup“ - puikus blefavimo žaidimas. Svarbiausia yra žinoti kada reikia sakyti teisybę, o kada meluoti. Tai kaip pokeris, tik be kortų kombinacijų.

Leidimo info.
Leidėjas Indie Boards and Cards Autorius Rikki Tahta Produkto kodas IBCCOU1 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Video apžvalgos