Cold War: CIA vs KGB
14+
60 min.
2-2
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

12.00 €

Cold War: CIA vs KGB

Po antrojo pasaulinio karo dauguma valstybių liko sumaištyje ir nežinomybėje. JAV ir Sovietų Sąjunga tapo vienintelės supervalstybės, kurios galėjo atvesti pasaulį į geresnę ateitį.

„Cold War: CIA vs KGB“ – tai greitas kortų žaidimas dviems žaidėjams, kurie kontroliuos dvi stipriausias pasaulio superjėgas šiame neramiame amžiuje. Skirtingose ideologijose, politikose, partizaniniuose karuose ir apgaulėse, kiekvienas iš žaidėjų privalo įvesti pasaulyje savo šalies dominavimą, jos pasaulėžiūrą ir ateities viziją.

„Cold War: CIA vs KGB“ stalo žaidime žaidėjams atiteks CŽV ir KGB direktorių rolės, kurie kontroliuos įvairias valstybes. Valstybės yra įvertintos tam tikru skaičiumi pergalės taškų (nuo 5 iki 20). Žaidėjas, pirmas surinkęs 100 taškų, laimi žaidimą!

Norėdami kontroliuoti valstybę, žaidėjai išsitraukia kortas iš grupuočių (Group) tipo kortų kaladės. Šioje kortų kaladėje yra išskiriamos keturios skirtingos kortų kategorijos: kariuomenė, visuomenės informavimo priemonės, ekonomika ir politika. Visos šios kortos turi tam tikrą skaičių. Žaidėjai jas deda ant stalo ir sumuoja iki kol suma tampa lygi su norimos kontroliuoti šalies skaičiumi. Suma negali viršyti! Šį žaidimą būtų galima palyginti su „BlackJack“ kortų žaidimu, tačiau „Cold War“ gali pasiūlyti didesnę startegijų įvairovę. Pavyzdžiui, kiekvienos grupės korta turi savo specialių efektą, kuris gali leisti išmesti varžovo kortą, pasižiūrėti sekančią kaladės kortą ir pan.

Karštligiškoje politinėje kovoje „Cold War: CIA vs KGB“ žaidėjams gali pasiūlyti ir nemažai intrigų. Kiekvienas iš žaidėjų išsirenka slaptą agentą, kuris atstovaus jų pusę. Agentai turi specialias galias, taigi teks bandyti nuspėti, kuriuo agentu jūsų oponentas gali sužaisti ir pačiam išmintingai išsirinkti savo agentą. Bus daug blefavimo ir kontrablefavimo! Pavyzdžiui, agento „Master Spy“ tikslas yra pralaimėti raundą, nes pralaimėjimo atveju jūs iš tikro laimėsite! Iškils klausimas, ar tikrai varžovui taip nesiseka, ar jis nori, kad jūs taip tik galvotumėte?

Sumaniai manipuliuokite vietines įtakingas frakcijas, pergudraukite ir eliminuokite savo varžovo lyderius, laimėkite „kosmoso lenktynes“, dominuokite Olimpinėse žaidynėse ar garantuokite, kad vienas iš jūsų šalies piliečių laimėtų Nobelio taikos prizą. Tai „Šaltasis karas“, ir šiose varžybose nėra sidabro medalio antrajai vietai...

Leidimo info.
Leidėjas Fantasy Flight Games Autorius Sebastien Gigaudat, David Rakoto Produkto kodas FFGCW02 Išleidimo data 0000
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos