Catan Junior
30+
30 min.
2-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Catan Junior

„Catan Junior“ stalo žaidimas labiausiai tinka šeimoms su mažais vaikais nuo 6 metų. Čia rasite supaprastintas originalaus žaidimo „Naujakuriai“ taisykles. „Catan Junior“ puikiai tiks susipažinti su žymiąja „Naujakurių“ žaidimo serija.

Šiame žaidime veiksmas vyks tropikų salose, įskaitant ir paslaptingąją „Spooky“ salą. Ši sala yra kapitono vaiduoklio gimtieji namai. Kiekviena sala gali pagaminti tam tikros rūšies resursą: medį, ožiukus, sirupą, kardus. Taip pat galima rasti ir aukso. Žaidimą pradėsite su 2 piratų nameliais. Žaidimo eigoje statysite naujus laivus ir tokiu būdų po truputį išplėsite savo laivų tinklą. Kuo daugiau piratų namelių pastatysite, tuo daugiau gausite resursų. Resursus panaudosite naujų laivų ir namelių statyboms. Už resursus taip pat galėsite įsigyti Coco papūgėlės pagalbą. Artimiausiame turguje galėsite prekiauti savo resursais. Žaidėjas, pirmas pastatęs 7 piratų namelius, laimi žaidimą.

„Catan Junior“ yra nesudėtingas stalo žaidimas, kur vaikai jį gali išmokti žaisti per 10-15 minučių. Žaidimo partijos trukmė – 30 minučių. Nors žaidimas labiau tinka vaikams, bet puikiai tiks ir visai šeimai. Puikus būdas leistis į nuotykius ir tyrinėjimus, tik saugokitės baisaus niekšo - kapitono vaiduoklio!

Leidimo info.
Leidėjas Mayfair Games Autorius Klaus Teuber Produkto kodas MFG3025 Išleidimo data 2012
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos