Catan Histories: Merchants of Europe
12+
90 min.
3-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

54.00 €

Catan Histories: Merchants of Europe

Sveiki atvykę į viduramžių Europą! „Merchants of Europe“ yra truputį kitoks nei visiems gerai žinomas „The Settlers of Catan“ stalo žaidimas – tačiau nė mažiau įdomus ir interaktyvus.

Vėlyvaisiais viduramžiais Europoje klestėjo prekyba. Įvairios ekonominės grupės, šeimos ir komersantai, sparčiai pradėjo kurti prekybos namus bei gamyklas visuose svarbiausiuose Europos miestuose. Šis prekybos amžius žmoniją aprūpino įvairiausiais produktais, tarp kurių druska buvo pati svarbiausia. Šiuo laikotarpiu druska buvo labai brangi, nes ji buvo skirta maistui išsaugoti (konservavimui ir pan.).

Stalo žaidime „Catan Histories: Merchants of Europe“ jūs būsite galingais prekybininkais! Pradėsite žaidimą turėdami po tris prekybos punktus viduramžių Europoje. Visa Europa bus sudaryta iš šešiakampių teritorijų. Ėjimo pradžioje ridensite kauliukus. Teritorijų šešiakampiai pagamina tam tikros rūšies resursą: medį, rūdą, vilną, grūdus arba druską. Žaidėjas gauna tam tikros rūšies resursą, jei jo prekybos punktas ribojasi su teritorija, kur buvo išridenti kauliukai (pagal skaičių).

Resursus panaudosite tolimesnei plėtrai visame žaidimo žemėlapyje. Prekybos postuose gausite naujus prekybininkus, kurių dėka galėsite įkurti naujus prekybus namus. Naujų prekybos rūmų dėka galėsite pasiekti naujus resursus ir juos išgauti. Žaidimo eigoje tiesite prekybos maršrutus, o po to šiais keliais pasiųsite savo prekybos vežimus į varžovų prekybos postus.

Prekybos vežimams atvykus į prekyvietę, reikia pristatyti savo produktus. Šis žaidimo elementas turbūt ir yra pats įdomiausias žaidime: būti pirmam žaidėjui, pristačiusiam visus savo produktus į varžovo prekybos postus ir tokiu būdu tapus sėkmingiausiu prekybininku.

Žaidimo lenta yra dvipusė ir galite rinktis „ilgąjį“ arba „trumpąjį“ žaidimo variantus. Pagrindiniame žaidime yra naudojamas visas Europos žemėlapis, o trumpesnei žaidimo partijai galite pasirinkti žaisti tik rytų Europos žemėlapį.

Leidimo info.
Leidėjas Mayfair Games Autorius Klaus Teuber Produkto kodas MFG3204 Išleidimo data 2011
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos