Castles of Mad King Ludwig
10+
90 min.
1-4
Mechanika
Komponentai
1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Castles of Mad King Ludwig

Bavarijos karalius Liudvikas II garsėjo savo grandioziniais projektais, skolomis ir progresuojančia psichine liga. Jis buvo tikras romantikas, menininkas ir „pasakų karalius“. Nuo 1875 metų Liudvikas nebesirodė viešumoje ir pradėjo vieną po kitos statyti pilis: Hernchimzė, Noišvanšteinas, Linderhofas. Stalo žaidime „Castles of Mad King Ludwig“ jūs būtent ir statysite šias nepaprastas, ekstravagantiškas pilis.

„Castles of Mad King Ludwig“ – tai kortelių dėliojimo žaidimas, kuriame kursite didžiausią ir geriausią karaliaus Liudviko pilį. Statybų eigoje susidursite su nuolatinėmis karaliaus užgaidomis ir kaprizais. Žaidėjai bus statybų rangovais, kurie prie pilies jungs ir statys įvairius kambarius. Žaidime taip pat bus galima parduoti savo paslaugas kitiems žaidėjams.

Žaidimą pradėsite turėdami paprastą fojė. Vienas iš žaidėjų atliks statybų vadovo vaidmenį, kuris nustatys kambarių kainas, tačiau pats galės įsigyti paskutinėje vietoje, po visų žaidėjų. Kai tik pridėsite kambarį prie pilies, gausite pilies taškų, kurių kiekis priklauso nuo kambario dydžio ir tipo. Priklausomai nuo kambario lokacijos galima gauti ir papildomų taškų. Kai kambarys yra užbaigiamas su visais praėjimais į kitus pilies kambarius - žaidėjas gauną vieną iš septynių specialių apdovanojimų.

Kiekvieną žaidimo raundą keičiasi statybų vadovas, kuris savo nuožiūra nustato kambarių kainas. Po keleto raundų žaidimas baigiasi. Papildomi pergalės taškai gaunami už įvykdytus tikslus, už daugiausiai turimų populiariausių kambarių, bei už karaliaus užgaidų įvykdymą. Liudviko tikslai skiriasi kiekvieną žaidimą. Žaidėjas surinkęs daugiausiai pilies taškų laimi žaidimą.

Leidimo info.
Leidėjas Bezier Games, Inc. Autorius Ted Alspach Produkto kodas BEZCAST Išleidimo data 2014
Foto galerija
Failai
parsisiuntimui
Video apžvalgos