Boss Monster: The Dungeon Building Card Game
13+
20 min.
2-4

Statymo

Mechanika

Kortų kaladės rinkimas

Carakterių galios

Komponentai
8

Bosų kortos

75

Kambarių kortos

31

Burtų kortos

25

Herojų kortos

16

Epic Herojų kortos

1

Taisyklės EN kalba

Neturime

Boss Monster: The Dungeon Building Card Game

„Boss Monster: The Dungeon Building Card Game“ – tai kortų žaidimas, kuris patiks visiems klasikinių (8-bit) video žaidimų mėgėjams. Žaidėjai varžysis tarpusavyje stengdamiesi sukurti kuo sudėtingesnį požemį. Bandysite prisivilioti nelaimėlius nuotykių ieškotojus ir juos pražudyti. Pagrindinis tikslas žaidime – būti pirmam Bosui, kuris surinks dešimt sielų. Sielos yra gaunamos už herojų sunaikinimą. Tačiau galite ir pralaimėti, jei jūsų Bosas patirs penkis žalos taškus nuo herojų, kurie įstengs įveikti jūsų požemį.

Žaidimą pradėsite gaudami Bosą. Taip pat gausite 5 kambarių ir 2 burtų kortas. Iš gautų startinių kortų dvi turėsite pašalinti. Žaidimas tęsiasi keletą raundų, kurių kiekvienas iš jų yra padalintas į 3 skirtingus etapus:

  • Statymo etapas (Build Phase). Pasirodo herojai miestelyje. Tai jums leis suplanuoti, kurį iš herojų suvilioti į spąstus. Taip pat šiame etape trauksite ir sužaisite vieną kambario kortą. Savo išsirinktą kambarį turėsite parodyti ir pridėti prie savo požemio. Kambariai yra trijų skirtingų rūšių: su monstrais, spąstais ir patobulinimais.
  • Masalo etapas (Bait Phase). Šioje žaidimo fazėje turėsite progą prisivilioti herojus į savo požemį. Kiekvienas iš keturių skirtingų herojų (kovotojas, dvasininkas, burtininkas, sukčius) turi savo specifinį pageidavimą lobiams. Kovotojai nori kardų, sukčiai pageidaus maišo su pinigais ir t.t. Kambarių kortos turi po vieną ar daugiau tam tikrų simbolių, kurių pagalba galėsite prisivilioti herojus. Žaidėjo požemis, kuris turės daugiausiai vieno tipo simbolių – privilios pas save tokio pačio simbolio herojų.
  • Nuotykių ieškotojų etapas (Adventure Phase). Herojai „atakuoja“ žaidėjų požemius! Kiekvienas nuotykių ieškotojas, kuris buvo įviliotas į požemį – bandys jį įveikti. Dauguma kambarių turi savo žalos vertę ir specialią savybę. Herojai judėdami per požemį patiria žalą. Žaidėjų tikslas – neleisti herojui pasiekti jūsų Bosą, jį nugalėti ir pelnyti sielos taškų. Jei herojus įveiks jūsų požemį, šis jums padarys neigiamos žalos.

Žaidėjai sąveikaus tarpusavyje kurdami požemius ir žaisdami burtų kortomis. Kadangi skirtingi herojai ieškos skirtingų lobių, per kambarių kūrimo etapą vyks nuožmios varžytinės. Tuo tarpu įvairūs burtų efektai bus greiti ir netikėti jūsų varžovams, kurie suteiks jums pranašumų.

„Boss Monster: The Dungeon Building Card Game“ žaidimo pakuotėje rasite apie 150 kortų, kurių pilnai užteks 2-4 žaidėjams. Tapkite blogiuku, sukurkite mirtiną požemį, prisiviliokite herojus ir juos nugalėkite!

„Boss Monster“ žaidimas buvo nominuotas į 2014 metų „Origins Award“ geriausio kortų žaidimo nominaciją.

Leidimo info.
Leidėjas Brotherwise Games Autorius Johnny O’Neal, Chris O’Neal Produkto kodas BRW001 Išleidimo data 2013
Foto galerija
Video apžvalgos