Stalo žaidimas „Automobile“ jus sugrąžins į Amerikos automobilių pramonės gimimą XX amžiaus pradžioje. Išradėjai, meistrai ir verslininkai tuo laikotarpiu pasiekė neįtikėtinų stebuklų bei patyrė įvairių nesėkmių. Jūs įžengsite į šį nepastovų, šiek tiek romantišką verslą, bandydami kurti automobilius ir juos parduoti.

Žaidimo lentos kraštuose rasite įvairius automobilius, pradedant nuo pirmojo pasaulyje komercinio automobilio Duryea Motor Wagon. Kiekvienas automobilio modelis yra priskirtas vienai iš trijų kategorijų: ekonomiškas, vidutinės klasės ir prabangus. Žaidėjai statys gamyklas šioms transporto priemonėms, o po to bandys juos parduoti. Pardavimus vykdyti galėsite dviem skirtingais kanalais: per distributorius arba tiesiogiai. Platintojus rasite visoje šalyje, tačiau jei juos neaprūpinsite pakankamu kiekiu automobilių, jie gali bankrutuoti ir jūs prarasite savo investicijas. Tačiau galite sumažinti kainą ir taip padidinti pardavimus. Išradimai taip pat labai svarbūs norint kelti pardavimų skaičių. Rinka turi savo maksimalią paklausą. Gamybai gerokai viršyjus paklausą galite patirti didelių nuostolių. Žaidimo lentoje yra specialios veiksmų vietos su žymiais šios pramonės veikėjais: Ford‘u, Durant‘u, Kettering‘u ir kt. Šie veikėjai suteiks tam tikrų galimybių.

Naujiems automobilių modeliams žengiant į rinką, jų kaina bus gerokai aukštesnė už esamų modelių. Laikui bėgant senos gamyklos jums taps nuostolingos, todėl turėsite žengti į priekį kartu su naujausiomis technologijomis.

Suderinkite kokybę su kiekybe, masinę gamybą su vienetine aukščiausios klasės gamyba, o inovacijas su platinimu ir agresyviais pardavimais. Prarasite balansą – bankrutuosite. Nusistatykite geriausią balansą, perjunkite į teisingą pavarą ir tapkite turtingiausiu žaidimo nugalėtoju!