Sveiki atvykę į Cadwallon miestą, kuris visiems yra gerai žinomas savo klastingomis gildijomis. Ar jūsų atstovaujama gildija pajėgi tapti svarbia ir įtakinga miestiečiams? Ar ji sugebės įsigyti vertingų relikvijų?

„Arcana Revised Edition“ yra verbavimo ir resursų kaupimo kortų žaidimas, skirtas 2-4 gudriems lyderiams. Vadovaukite savo gildijos agentams per susirėmimus prieš savo varžovus. Gaukite taškų už labiausiai žinomus gyventojus, naudingas vietoves ir vertingus lobius. Surinkite didžiausią skaičių pergalės taškų ir tapkite pirmaujančia gildija Cadwallon‘o mieste!

Cadwallon’o gildijos buvo sukurtos vienam tikslui: kontrolei. Šios vadovaujančios grupuotės priklauso unikalioms pramonės šakoms ir yra labai įtakingos mieste. Iš viso žaidime yra 6 gildijos:

  • The Guild of Blades atsiradimo istorija mena labai senus laikus ir yra tokia sena gildija, kaip ir pats Cadwallon miestas. Ši gildija neturi sau lygių rankų darbo meistriškume ir turi visas privilegijas į ginklų tobulinimus ir pardavimus.
  • Nuo paprasčiausių įsilaužimų ir vagysčių iki įmantrių kontrobandos schemų, The Guild of Thieves gildija paruošia kiekvieną miesto vagį savo nešvariems darbams.
  • Cadwallon miestas pilnas ir kitokių kriminalų, ne vien tik vagysčių. The Guild of Usurers gildija didžiuojasi savimi, galėdami kontroliuoti labiau neįprastus ir nelegalius veiksmus.
  • The Guild of Ferrymen gildija užsiima tam tikrų Cadwallon’o objektų transportavimu iš vieno rajono į kitą. Daugelis samdomų žudikų šią gildiją vadina savo gimtaisiais namais.
  • The Guild of Fortune-tellers gildija už labai aukštas kainas suteikia savo paslaugas, bet jie puikiai žino, kad miesto gyventojai visvien susimokės. Šios gildijos burtininkai ir aiškiaregiai pasako ateitį.
  • Cadwallon’o miesto pamatus ir jo plėtrą sukūrė aistringieji The Guilds of Architects gildijos agentai. Jų gabios rankos pastatė daug akmeninių ir metalinių miesto pastatų.

„Arcana Revised Edition“ yra žaidžiamas keletą raundų, kur kiekvienas raundas susideda iš dviejų etapų: Intrigos (Intrigue) ir Rezoliucijos (Resolution) fazių. Siųsite agentus iš savo unikalios gildijos kortų kaladės į vieną iš Cadwallon‘o rajonų ir tokiu būdu pretenduosite į statymo (Stake) kortas: asmenybių, lokacijų ir reliktų. Šios kortos jums suteiks pergalės taškų.

Per šiuos išpuolius žaidėjai galės kontroliuoti statymo (Stake) tipo kortas sužaisdami savo agentų kortomis. Statymo kortos yra laimimos jei pasiekiate ar viršyjate pagrindinę kortos paslaptį: kariuomenės, politikos, dvasinę ar finansinę. Bet kuris agentas, turintis didžiausią ir labiausiai atitinaknčią paslapties vertę, laimi atverstą statymo kortą tame regione.

Žaidėjai gali padidinti galutinį rezultatą bandydami blefuoti. Žaidėjai kontroliuoja dvi statymo kortų krūvas, kuriuose jie gali padėti savo užverstus agentus. Tokiu būdu atsiras rizika prarasti vertingus pergalės taškus.

Ši žaidimo versija yra atnaujinta nuo prieš tai buvusios „Arcana“. Žaidimas buvo papildytas dvejomis naujomis gildijomis. Taip pat buvo sukurtos naujos papildomos žaidimo taisyklės, kurios žaidėjams leis patirti dar daugiau malonių akimirkų žaidžiant „Arcana Revised Edition“ stalo žaidimą.