„Age of War“ – greitas kauliukų žaidimas, skirtas žaisti 2-6 žaidėjams. Žaidimo veiksmas vyksta feodalinėje Japonijoje, kurioje valdysite daimius – galingus regioninius valdovus. Čia vyks atskirų klanų kovos dėl pilių užkariavimų.

Žaidimo pradžioje išdėliosite 14 pilies kortų, kurios priklauso 6 skirtingiems klanams. Kiekvieno ėjimo metu bandysite užkariauti pilį su savo karinėmis pajėgomis. Jūsų ėjimas prasidės karių kaupimu išridenant septynis žaidimo kauliukus. Kiekvienas kauliukas turi šešis skirtingus rezultatus – vienas pėstininkas, du pėstininkai, trys pėstininkai, lankininkai, kavalerija ir daimis. Po išridenimo jūs privalėsite pulti pilį. Kiekviena pilies korta turi bent vieną kovos liniją, kuri rodo įvairius kauliukų vertės simbolius. Su savo kauliukų išridentomis vertėmis jūs privalėsite užpildyti šias kovų linijas. Jei jums nepavyksta užpildyti nė vienos puolamos pilies kovų linijos – prarandate vieną kauliuką ir bandote ridenti dar kartą.

Pilnai užpildžius visas vienos pilies kovų linijas jūs užkariaujate šią pilį ir ją pasidedate priešais save. Nepavykus užvaldyti trokštamos pilies galite bandyti ją užimti kitu savo ėjimu. Užkariautos pilys niekur nedingsta ir jos gali būti perimtos kitų žaidėjų. Tačiau jau užimtas pilis užkariauti yra sudėtingiau, nes prisideda papildoma kovų linija su raudonu daimiu.

Pilys „Age of War“ žaidime priklauso šešiems skirtingiems klanams ir kiekviena iš jų turi atskirą lojalumą. Jei užkariausite visas vieno ir to paties klano pilis būsite apsaugoti nuo priešų puolimų bei gausite specialų pergalės taškų bonusą.

Žaidimas baigiasi kai paskutinė laisva pilis yra užkariaujama vieno iš žaidėjų. Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris surenka daugiausiai pergalės taškų. Ar pasiruošę pritaikyti savo taktiką kovų laukuose? Sutelkite savo armiją, apgulkite pilis ir žygiuokite link pergalės feodalinėje Japonijoje!